RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Resources
be: Рэсусры

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: username
be: імя карыстальніка

en: password
be: пароль

en: Format
be: Фармат

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Web services
be: Вэб-службы
