RELAXed Web Services (8.x-1.0-alpha8) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: username
tr: kullanıcı adı

en: Format
tr: Biçim

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Welcome
tr: Hoşgeldiniz

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: HEAD method settings
tr: HEAD yöntemi ayarları

en: PUT method settings
tr: PUT yöntemi ayarları
