RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: username
sq: përdoruesi

en: Url
sq: Adresa Url

en: Web services
sq: Shërbimet web
