RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta13) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Label
eo: Etikedo.

en: username
eo: uzantnomo

en: password
eo: pasvorto

en: ID
eo: Identigilo

en: Url
eo: URL

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
