RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta14) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: username
is: notandanafn

en: password
is: lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Url
is: Vefslóð

en: Welcome
is: Velkomin(n)
