RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta15) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: username
se: geavahannamma

en: password
se: čoavddasáni
