RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta15) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Welcome
sr: Добродошли

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
