RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: username
hi: सदस्यनाम

en: ID
hi: आईडी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Url
hi: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: UUID
hi: युयुआइङी
