RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: username
ml: ഉപയോക്തൃനാമം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
