RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta20) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්
