RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Url
ka: ბმული

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
