RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Url
mn: Хаяг

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
