RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta9) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Web services
az: Veb xidmətləri
