RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta9) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: username
bg: потребителско име

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Url
bg: URL

en: Web services
bg: Уеб услуги
