RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
