RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta21) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: username
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
