RELAXed Web Services (8.x-1.0-beta13) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: username
mr: सदस्यनाम

en: password
mr: संकेताक्षर

en: ID
mr: आय डी

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Welcome
mr: स्वागत आहे
