Relevant Content (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: Preset Name
hi: पूर्व निर्धारित नाम

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: ID
hi: आईडी

en: Node
hi: नोड

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम
