Relevant Content (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Node
hy: Նոդ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
