Relevant Content (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Preset Name
nl: Instellingsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam
