Relevant Content (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Preset Name
pt: Nome do Preset

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Node Types
pt: Tipos de conteúdo

en: Node Type
pt: Tipo do Node

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina
