Relevant Content (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Preset Name
ur: پہلے سے طے شدہ نام

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ
