Relevant Content (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Node
cy: Nod

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Node Types
cy: Mathau nôd
