Relevant Content (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Preset Name
de: Name der Voreinstellung

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Node
de: Beitrag

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Node Type
de: Inhaltstyp

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname
