Relevant Content (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: ID
eu: IDa

en: Node
eu: Nodoa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Machine name
eu: Makinaren izena
