Relevant Content (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Preset Name
fa: نام از پیش تعیین شده

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: ID
fa: شناسه

en: Node
fa: محتوا

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Machine name
fa: نام ماشینی
