Relevant Content (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Preset Name
he: שם הקבוע מראש

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Vocabulary
he: מילון

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה
