Relevant Content (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Preset Name
it: Nome formato

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Node
it: Nodo

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
