Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Post
cs: Příspěvek

en: Operation
cs: Operace

en: Local
cs: Místní

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Remote
cs: Vzdálená
