Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Sync
de: Synchronisierung

en: Post
de: Beitrag

en: Operation
de: Aktion

en: Local
de: Lokal

en: Synchronize
de: Synchronisieren

en: Remote
de: Entfernt
