Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Post
nl: Bericht

en: Operation
nl: Bewerking

en: Local
nl: Lokaal

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Remote
nl: Op afstand
