Remote Config Sync (8.x-1.00) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Post
sv: Inlägg

en: Operation
sv: Funktion

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Local
sv: Lokal

en: Synchronize
sv: Synkronisera
