Remote Config Sync (8.x-1.02) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Sync
es: Sincronización

en: Post
es: Envío

en: Operation
es: Operación

en: Token
es: Comodín

en: Synchronize
es: Sincronizar
