Remote Config Sync (8.x-1.02) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Post
fa: پست

en: Operation
fa: عملکرد

en: Token
fa: توکن
