Remote Config Sync (8.x-1.03) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Post
ca: Enviament

en: Operation
ca: Operació

en: Synchronize
ca: Sincronitza
