Remote Config Sync (8.x-1.03) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Post
id: Pos

en: Operation
id: Operasi

en: Synchronize
id: Singkronkan
