Remote Config Sync (8.x-1.03) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Post
pt: Publicar

en: Operation
pt: Operação

en: Synchronize
pt: Sincronizar
