Remote Config Sync (8.x-1.05) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός
