Remote Config Sync (8.x-1.05) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Post
pl: Wpis

en: Operation
pl: Czynność

en: Token
pl: Wzorzec

en: Synchronize
pl: Synchronizuj
