Remote File Importer (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Active
ja: アクティブ

en: Host
ja: ホスト

en: Mode
ja: モード

en: State
ja: 状態

en: Port
ja: ポート

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Start import
ja: インポート開始

en: Plugin ID
ja: プラグインID
