Remote File Importer (1.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Host
th: โฮสต์

en: Mode
th: รูปแบบ

en: State
th: รัฐ

en: Port
th: พอร์ต

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
