Remote File Importer (1.0.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Host
be: Хост

en: Mode
be: Лад

en: Port
be: Порт

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Web services
be: Вэб-службы
