Remote File Importer (1.0.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Active
da: Aktiv

en: Host
da: Værtsnavn

en: Mode
da: Tilstand

en: State
da: Status

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Machine name
da: Internt navn

en: Web services
da: Web-services

en: Start import
da: Begynd import

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
