Remote File Importer (1.1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Mode
az: Rejim

en: State
az: Dövlət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Web services
az: Veb xidmətləri
