Remote File Importer (1.1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Host
is: Vél

en: Mode
is: Hamur

en: State
is: Fylki
