Remote File Importer (1.1.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Host
ca: Servidor

en: State
ca: Estat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Web services
ca: Serveis web

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Plugin ID
ca: ID del connector
