Remote File Importer (1.1.4) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Port
fy: Poarte
