Remote File Importer (1.1.4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: State
id: Status

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Web services
id: Layanan web

en: Plugin ID
id: ID Plugin
