Remote File Importer (1.1.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Date format
ml: തിയ്യതി രൂപഘടന

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Timezone
ml: സമയമേഖല
