Remote File Importer (1.2.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: مستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Host
ar: المستضيف

en: Mode
ar: النمط

en: State
ar: الحالة

en: Port
ar: منفذ

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Web services
ar: خدمات الويب
